buy hypertropin

Współpraca z agentami

Author: Justyna

 Warunki współpracy z Airfly.pl

Airfly.pl zaprasza do współpracy agencje turystyczne, które chcą wprowadzić do swojej oferty opcję rezerwacji biletów lotniczych online. Airfly.pl wyposaży Państwa w swoją unikalną wyszukiwarkę FF IBE (Flight Finder Internet Booking Engline) dzięki której będą Państwo mogli sprzedawać bilety lotnicze wszystkich dostępnych na rynku linii lotniczych. W naszej ofercie mamy również instalację systemu zarządaniem sprzedażą KNF oraz eKNR. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe oraz kompleksową i profesjonalną obsługę realizowaną na najwyższym poziomie.

Atrakcyjny system prowizyjny

Rozpoczynającym współpracę Agentom oferujemy atrakcyjne stawki prowizyjne i eskalacyjny system prowizyjny.

Łatwy kontakt i profesjonalna opieka nad agentem

Każdy współpracujący z Airfly.pl agent ma stały dostęp do naszego biura obsługi helpdesk. Wraz z FF IBE otrzymują Państwo intuicyjny panel administracyjny dlatego instalacja wyszukiwarki nie wymaga żadnego specjalistycznego szkolenia ani dodatkowego czasu na wdrożenie systemu.

System rezerwacji miejsc

Airfly.pl oferuje Państwu system rezerwacyjny, który pozwala na sprzedaż wszystkich biletów lotniczych bez potrzeby ubiegania się o autoryzacje IATA. Nasz system pozwala na uzyskanie maksymalnej na rynku ilości wyników, przy czym jest bardzo prosty w obsłudze. Dostęp do panelu rezerwacyjnego możliwy jest za pomocą specjalnie stworzonego dla Państwa, unikatowego loginu i hasła.

Materiały reklamowe

Współpracujących Agentów wyposażamy w artykuły reklamowe: plakaty, naklejki itp.