buy hypertropin

O nas

Author: Andrzej

Serwis Airfly.pl został utworzony przez dobrze znaną na rynku turystycznym firmę Mikrosystem (dostawcę i projektanta oprogramowania finansowo-księgowego dla biur podróży-programów KNF, KNF-C, Fiskus). Główną działalnością firmy jest Flight Finder IBE – Internet Booking Engine czyli internetowy systemem rezerwacji biletów lotniczych.

Flight Finder IBE to produkt autorski naszej firmy. Został on utworzony przez zespół programistów bardzo blisko związanych z systemami rezerwacji lotniczych, którzy włożyli wiele wysiłku, wiedzy oraz umiejętności by był to produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach .

Udostępniony Państwu serwis jest już czwartą, gruntownie zmodyfikowaną odsłona naszej wyszukiwarki. Od lat jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi naszych użytkowników, co pozwala nam wprowadzać szereg ulepszeń i tworzy produkt jeszcze bardziej użytecznym. Właśnie dzięki nim mamy pewność, że nasz serwis sprosta potrzebom rynku i Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do zgłaszania wszelkich uwag na temat naszej wyszukiwarki.

Co czyni Airfly.pl unikalnym serwisem na rynku – cechy systemu Fligh Finder IBE:

  • podajemy zawsze ostateczną i całkowitą cenę biletów regularnych przewoźników. Nie ukrywamy i nie dodajemy opłat serwisowych w ostatnich etapach rezerwacji. Tanie linie same do końca nie wiedzą ile kosztują ich bilety – nasz system stara się jednak być jak najbardziej rzetelny i wiarygodny.
  • jesteśmy w 100% firmą polską – na każdym etapie obsługi nasi agenci służą pomocą przy rezerwacji, wyborze formy płatności i kwestiach związanych z samym lotem i odprawą na lotnisku. Nie ma potrzeby wykonywania
    drogich zagranicznych połączeń telefonicznych do egzotycznych centrów obsługi klienta ponieważ wszystkie sprawy związane z rezerwacją i biletem będą mogli Państwo ustalić dzwoniąc pod krajowy numer telefonu.
  • system jako jedyny na polskim rynku pozwala na wyszukiwanie tzw. elastycznych dat” +/- 3 dni (pozwalających poszerzyć kryteria wyszukiwania). Taka forma wyszukiwania sprawia, że za jednym razem dostajemy 49 najniższych cen w okolicach podanych dat. Osiągnięcie takiego wyniku w klasycznym systemie nie jest możliwe, bo wymagałoby wprowadzenia ręcznie 49 modyfikacji dat wylotu. Nasza wyszukiwarka pozwala przekonać się czy zmiana daty wylotu lub powrotu wpływa na cenę biletu i wybrać najkorzystniejszą finansowo opcję.
  • dokładamy wszelkich starań by nasz serwis był przejrzysty i pozbawiony zbędnych treści , męczących reklam i wszelkich elementów wpływających na obniżenie komfortu naszych Klientów.
  • dbamy o jakość, czystość oraz klarowność języka i staramy się unikać na naszych stronach błędy gramatyczne oraz stylistyczne. Polski system komunikuje się z naszymi użytkownikami po polsku.
  • unikalna funkcja „doradca podróży” – pozwala na analizę czynników wpływających na ostateczną cenę biletów. System wyświetla najniższą taryfę lotniczą, warunki oraz ograniczenia na wybranej trasie. Odpowiednio dostosowując parametry wyszukiwania, można samodzielnie osiągnąć najlepsze rezultaty w wyszukiwaniu najtańszych dostępnych opcji przelotu.

Mamy nadzieję, że nasz serwis będzie dla Państwa pomocnym narzędziem przy planowaniu swoich podróży i stanie się stałym adresem, pod który będą Państwo często zaglądać.