hgh dose

Lotnicze podsumowanie 2009 roku

Author: Justyna  |  Category: Bez kategorii

Rok 2009 obfitował w wiele istotnych wydarzeń związanych  z podróżami lotniczymi i z lotnictwem. Poniżej prezentujemy nasz subiektywny ranking kilku oryginalnych zdarzeń ubiegłego roku.

1. Awaryjne lądowanie  na rzecze Hudson samolotu lini US Airways.  Dzięki heroicznej postawie pilota Chesley’a Sullenberger z całej operacji bez szwanku wyszło 155 pasażerów, którzy podróżowali tym samolotem.

2. Przeoczenie celu podróży przez pilotów linii Northwest, którzy przegapili port docelowy i musieli potem wylądować w miejscu oddalonym od celu podróży pasażerów o jedyne 150 mil.

3. Prośba dyrektora generalnego British Airways jaką wystosował do swoich pracowników, aby przez wzgląd na problemy finansowe linii zrezygnowali z otrzymywania wynagrodzenia.

4. Pomysł chińskich linii lotniczych Spring Airlines by usunąć fotele z samolotów i zastąpić je stołkami przez co pojemność samolotów zwiększy się o 40%.

5. Opłaty jakie miał plan wprowadzić dyrektor Ryanaira  od pasażerów  z nadwagą oraz na korzystanie  z toalety w samolocie.

Miejmy nadzieję, że obecny rok okaże się pomyślniejszy zarówno dla linii lotniczych jak i dla pasażerów.

Leave a Reply