buy hypertropin

Centralwings rozpoczyna sprzedaż biletów na listopad 2008- marzec 2009

Author: Andrzej  |  Category: Linie lotnicze, Promocje

01/07/2008 21:52 Centralwings w swym biuletynie poinformował o rozpoczęciu 2 lipca 2008 sprzedaży biletów na loty w okresie od listopada 2008 do marca 2009. To jedyna chyba okazja żeby naprawdę skorzystać z biletów za śmieszne pieniądze (pod warunkiem że ta linia będzie istniała jeszcze do marca 2009). Sam praktykuję ten szczwany proceder. Tak na głupa troceh – człowiek nie wie co będzie robił za pół roku w sobotę 14 marca 2009 i czy będzie mógł skoczyć sobie na weekend do Londynu, Paryża czy do innego ciekawego miejsca. Jak do tej pory mi się udawało i wykorzystałem wszystkie bilety które kupiłem w takiej przedsprzedaży.

Andrzej

Tags: ,

4 Responses to “Centralwings rozpoczyna sprzedaż biletów na listopad 2008- marzec 2009”

 1. Kasia33 Says:

  Oooo, super! Chyba muszę skorzystać! Miło jest latać za grosze:)))))

 2. Jakub39 Says:

  Ja już kupiłem bilety. Mam sprecyzowane plany na okres zimowy, mam nadzieję, że wszystko przebiegnie tak, jak sobie to zaplanowałem.

 3. snopy Says:

  jak widac zawsze cos sie znajdzie dla siebie a na wakacje jak znalazł i grosza sie zaoszczędzi i pojedize w jakieś fajnowe miejsce:D

 4. Andrzej Says:

  Z takimi promocjami to trzeba sie spieszyc bo naprawde tych najtanszych bietow to jest kilka. A z centralwingsem to tez niejasna sprawa – czy przetrwaja sezon i czy nie zbankrutuja do jesieni ? :)

Leave a Reply